середа, 26 березня 2025 р.

Хорове мистецтво України: історія та персоналії

   Викладач музики Берестинського педагогічного фахового коледжу КЗ "ХГПА", спеціаліст вищої категорії, викладач-методист Петро МУДРИК  підготував здобувачку освіти спеціальності Початкова освіта Надію ЄМЕЛЬЯНОВСЬКУ до  участі у Х Всеукраїнській студентсько-учнівській науково-практичній конференції " Хорове мистецтво України: історія та персоналії".

Відродження інтересу до народних хорів на сучасному етапі вимагає нових підходів до виконавської майстерності, використання автентичного фольклорного матеріалу, вміння працювати з сучасними технологіями та бажання перетворити хоровий спів на справжній театр. Хорове мистецтво в Україні було і залишається невідʼємною частиною національної культурної спадщини. Для його подальшого процвітання важливо адаптувати традиційні підходи до виконання під сучасні реалії, залучати молоде покоління та застосовувати інноваційні методи популяризації народного хорового мистецтва.





Немає коментарів:

Дописати коментар

Відео-відгуки від випускників коледжу Шановні колеги! Вітаю Вас із Новим 2025 роком! Цей рік приходить до нас, знову, у складний час. Війна ...