понеділок, 8 квітня 2024 р.

НОВИНИ


ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

    08 квітня 2024 року на базі Красноградського педагогічного фахового коледжу Комунального закладу "Харківська гуманітарно-педагогічна академія" Харківської обласної ради проведено День відкритих дверей для випускників 11-х класів Красноградського району. 



БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ – ПЛАТФОРМА ДЛЯ КОМУНІКАЦІЇ


В умовах війни на педагогічних працівників  покладена відповідальність бути готовими та спроможними повноцінно надавати освітні, інформаційні, консультаційні послуги здобувачам освіти та їх сім’ям. Саме тому питання організації комунікації з учасниками освітнього процесу посідає ключове місце в роботі наставника групи. Найбільшої актуальності набуває саме система комунікації  зі здобувачами освіти, їхніми батьками, сім’ями та педагогами через проведення батьківських зборів, що дає змогу встановити швидкий обмін інформацією та мобільність зворотного зв’язку.

28 березня 2024 року в онлайн форматі на платформі Zoom відбулися батьківські збори в групі П-11 спеціальності 013 Початкова освіта. До участі у зборах активно долучилися батьки здобувачів освіти та викладачі коледжу.

Сергій РЯБОКІНЬ, директор коледжу подякував батькам за те, що вони обрали наш коледж для навчання та виховання їх дітей.

Любов КОТЕЛЕВСЬКА, заступник директора з навчально-виховної роботи познайомила батьків із графіком освітнього процесу та екзаменами, які будуть  складати здобувачі освіти  по завершенню ІІ семестру.

Світлана СЛАБИНСЬКА, завідувачка відділення початкової та дошкільної освіти звернула увагу на:

·       результати успішності здобувачів освіти;

·       проблему сьогодення – навчання в умовах воєнного стану, в режимі тотальної економії електроенергії та нестабільного інтернету;

·       відвідування дистанційних занять здобувачами освіти;

·       особливості освітнього процесу: оцінювання здобувачів освіти, виконання домашніх завдань в Google Classroom;

·       здійснила роз’яснювально-профілактичну роботу серед батьків (законних представників) щодо недопущення випадків порушення громадського порядку, попередження правопорушень неповнолітніми, участі у проросійських неформальних течіях,  відповідальність та обов’язки батьків у вихованні дітей;

·       обговорили проблеми, які виникають в процесі виховної роботи;

·       надала педагогічні та психологічні поради щодо підтримки здобувачів освіти в умовах війни.

Під час батьківських зборів викладачі-предметники ґрунтовно проаналізували свої заняття, звернули увагу на підготовку здобувачів освіти до занять та виконання домашніх завдань, акцентували увагу та аргументували чітку мотивацію до навчання, дотриманні академічної доброчесності при виконання завдань.

Батьки мали можливість поспілкуватися із наставником групи та викладачами, детальніше дізнатися про успіхи своїх дітей у навчанні, відвідуванні дистанційних занять. активній участі у різних конкурсах та житті групи.

Батьківські збори пройшли в доброзичливій атмосфері, де було встановлено максимальний контакт між батьками, адміністрацією, викладачами та  наставником групи. Ця зустріч стала чудовою платформою, де кожен міг внести свій внесок у поліпшення освітнього  процесу для наших здобувачів освіти.

Адміністрація коледжу щиро дякує батькам, які знайшли час і можливість вийти на зв'язок, адже батьківська громадськість – важливий союзник закладу освіти у вихованні та здобутті освіти молоді, формуванні життєвих цінностей, стійких переконань, відповідальності за навчання та власну поведінку. 

Світлана СЛАБИНСЬКА


До уваги вступників-2024


Рекомендації щодо написання мотиваційного листа. 

URL: https://clipr.cc/3bfD1 



«Краса коледжу – 2024»

13 березня в Красноградськомк педагогічному фаховому коледжі відбувся традиційний конкурс «Краса коледжу –2024». 5 тендітних, милих, лагідних, веселих, активних красунь вийшли на сцену, щоб позмагатися за титул найчарівнішої дівчини коледжу. За результатами конкурсу перемогу в номінаціях отримали:

«Міс Оригінальність» - Катерина Безугла група П-11;

«Міс Елегантність» - Карина Степанова група Т-21;

«Міс Артистичність» - Ксенія Каптан група Т-11;

«Міс Грація» - Альбіна Рябчинська група Ф-11;

Титул «Краса коледжу -2024» виборола здобувачка освіти групи П-21 спеціальності «Початкова освіта» Євгенія Демець

«Міс Оригінальність» -  виборола здобувачка освіти групи П-11 
спеціальності «Початкова освіта» Катерина Безугла



Захист курсових робіт здобувачами освіти спеціальностей:

 013 Початкова освіта, 012 Дошкільна освіта 

З 5 по 7 березня у коледжі відбувся захист курсових робіт у здобувачів освіти випускних груп. Керівниками курсових проєктів були викладачі: Людмила КОЛЕСНИК, Вікторія ПОГОРІЛА, Олена ДУЛЬ, Любов КОТЕЛЕВСЬКА, Вячеслав ІВАЗНЕНКО, Людмила ГАЖА, Олена МОНАСТИРСЬКА, Петро МУДРИК, Олена ГНІДА, Оксана АБАСАЛІЄВА, Валентина СКОРНЯКОВА, Світлана ПАСІЧНИК, Лідія ТКАЧЕНКО, Світлана СЛАБИНСЬКА.

Майбутні випускники презентували курсові роботи, які охопили актуальні теми сучасних закладів дошкільної та початкової освіти. У своїх виступах здобувачі освіти вдало розкрили та поєднали аналіз теоретичних питань з практичним застосуванням методичних інструментаріїв. Вдало демонстрували презентації з ключовими тезами та підтвердженням проведених досліджень.

Здобувачі освіти показали належний рівень підготовки щодо знань нормативних документів МОНУ, широкого вивчення обраної проблематики, аналізу наукових джерел, вміння публічно виступати, будувати послідовну та логічну доповідь, відповідати на запитання.

Дякуємо здобувачам освіти за широку обізнаність, творчий підхід,  відповідальність, що вони проявили під час підготовки та захисту робіт.

Дякуємо керівникам курсових проєктів, які своїми порадами та рекомендаціями допомогли здобувачам продемонструвати всі свої знання та вміння, які вони здобули під час написання курсових робіт.

Дякуємо нашим силам оборони, які невтомно виборюють нашу незалежність, дають можливість жити, здобувати освіту та оберігають нас!




Красноградський
педагогічний фаховий  коледж
Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» 
Харківської обласної ради 
 
ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ

Спеціальність

Професійна кваліфікація / спеціалізація

 

Початкова освіта

Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти з однією з додаткових спеціалізацій: учитель англійської мови  в початкових класах;  керівник гуртка образотворчого мистецтва; асистент вчителя; учитель інформатики початкової школи 

Дошкільна освіта

Вихователь дітей дошкільного віку

з однією з додаткових кваліфікацій:

 сімейний вихователь; 

користувач комп’ютерною технікою

Середня освіта (Фізична культура)

Вчитель фізичної культури закладів загальної середньої освіти

Середня освіта (Трудове навчання та технології)

 Вчитель технологій основної школи, вчитель інформатики

Адреса приймальної комісії:  вул. Незалежності,47, м.Красноград
Тел.: (05744) 7-28-44,  7-40-69, 7-75-69



Сайт: http://pedkoledg.at.ua         

Фейсбук:   https://www.facebook.com

5-6 жовтня 2023 року

     СЛАБИНСЬКА Світлана, викладачка педагогіки Красноградського педагогічного фахового коледжу КЗ"ХГПА" та СТРИКОЗІНА Анна, здобувачка освіти спеціальності 013 Початкова освіта брали участь у написанні тез та отримали сертифікати у І МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ "СУЧАСНА ВИЩА ОСВІТА: ДОСЯГНЕННЯ, ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ В УМОВАХ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ" в Мелітопольському державному педагогічному університеті  імені Богдана Хмельницького.



У 2023 році Україна вперше відзначатиме День Захисників і Захисниць 1 жовтня.          

        Це свято відзначається на державному рівні від 2014 року на вшанування мужності та героїзму Захисників і Захисниць незалежності України, військових традицій та звитягів українського народу.


Робота з батьками – запорука успіху здобувачів освіти

 

Тільки разом з батьками,

                                                                            спільними зусиллями,

                                                                            вчителі можуть дати дітям

                                                                            велике людське щастя.

                                                                                            В.О.Сухомлинський

 

Сім’я та коледж… Це один довгий ланцюжок, який здатен допомогти та побороти всі труднощі. Без допомоги батьків викладачеві не в силі донести до сердець та розуму дітей усе те, що вони хочуть бачити у своїх дітях. Адже батьки – це перші вчителі та найкращі знавці дитини. Активна співпраця між усіма учасниками освітнього процесу забезпечує міцне партнерство та являє собою запоруку успіху здобувачів освіти в житті.

Нещодавно на відділенні початкової та дошкільної освіти в академічних групах були проведені дистанційні батьківські збори. Наставники груп заздалегідь провели опитування посеред батьків та з’ясували зручний час, надіслали посилання в Zoom конференцію. На батьківські збори були запрошені: заступник директора з навчально-виховної роботи Любов КОТЕЛЕВСЬКА та завідувачка відділення початкової та  дошкільної освіти Світлана СЛАБИНСЬКА. Присуні були проінформовані щодо графіка освітнього процесу, порядку проведення весняної екзаменаційної сесії та кваліфікаційних іспитів випускних курсів.

В умовах воєнного стану освітній процес здійснюється в умовах дистанційного навчання. Дуже складно досягти високої якості освіти коли по усій країні систематично лунають сирени повітряної тривоги, коли не всі можуть підключитися до інтернету, тому треба спільно знаходити вирішення таких проблем. У  доброзичливій атмосфері батьки спілкувалися, вільно обговорювали проблемні питання та висловлювали  свої думки.

Щоб допомогти  здобувачам освіти, їхнім батькам та опікунам знизити рівень стресу, впоратися з емоційним навантаженням та піклуватись про здоров'я, безпеку, поводження з вибухонебезпечними предметами та розвиток  здобувачів освіти під час війни, наставники груп надали батькам рекомендації та корисні матеріали. Утілюючи ідеї педагогіки партнерства наставники груп залучали до спільної підготовки батьківських зборів студентів: організували перегляд відео та презентацій, слухання притчі.


Батьки подякували за організацію та проведення такої зустрічі, за доброзичливе спілкування педагогів, за толерантність, за небайдуже ставлення до  студентів та побажали усім нам ПЕРЕМОГИ!

Завідувачка відділення

початкової та дошкільної освіти

                                                                                                   Світлана СЛАБИНСЬКА




Допоможи зігрітися нашим захисникам

Ми долучилися до виготовлення окопних свічок для наших захисників. Зараз настають холоди і таке джерело світла й тепла не боїться вітру, за його допомогою можна й зігрітися, і посушити одяг. Захисники роблять яму в землі, кладуть туди цю свічку, тому немає диму й не видно вогню. Вони можуть горіти аж до 3 годин. Тому, я закликаю, не викидати бляшанки, а приносити їх. Адже кожна така свічка - це підтримка наших воїнів.



Цілюща сила природотерапії

    Ми живемо у досить непростий час, час випробувань, стресовий час бо це ччас війни. Усі українські діти є дітьми війни. Незалежно від того, чи виїхали вони за кордон, або живуть в Україні. Усі наші діти як мінімум знаходяться в одному інформаційному полі, навіть якщо батьки не говорять з ними про війну. Війна сама говорить про себе – тривогою на обличчях, депресіями, нічними жахіттями та страшними новинами. Годі й говорити, що пережили діти, які потрапили у зону бойових дій, і стали свідками вибухів, обстрілів, безкінечних сирен. Дуже важливим є питання – збереження психологічного здоров’я. Саме це питання стало головною метою проведення івенту «Природотерапія для здобувачів освіти які постраждали внаслідок війни» у рамках декади спеціальності 013 Початкова освіта.

    Слабинська С.А. під час заходу познайомила здобувачів освіти групи П-31 із важливими передумовами та основними напрямками позитивного впливу природного середовища на дітей які постраждали від війни. Один з найефективніших напрямків для підтримки та допомоги нашим дітям, дітям війни єприродотерапія. Природотерапія виступає важливим засобом формування позитивних емоцій в дітей з використанням природи. Потужний ефект природотерапії полягає у відновленні здоров’я через спілкування з природою: поліпшує фізичний та психічний стан, підвищує інтелектуальні здібності дитини. Природне оточення (вода, повітря, сонце, холод, запахи, шум лісу, тощо) з давніх часів використовувалось різними народами для оздоровлення й профілактики захворювання. 

 Отримані нові знання та ідеї з природотерапії здобувачі освіти зможуть застосувати і адаптувати у своїй подальшій роботі з дітьми. Також здобувачів освіти мали можливість  ознайомитися  із особливостями проведення занять в природі, їх терапевтичними та відновлюючими можливостями.

 Меркулова Ю.В. провела зі здобувачами освіти арт-терапевтичну методику «Паросток на випаленій землі». Методики арт-терапії дуже ефективні для зняття стресу, боротьби з депресією, апатією, фобіями, агресією, налагодження комунікації. 

Стрикозіна Анна підготувала презентацію «Релаксуємо в природі» про життєві моменти перебування здобувачів групи в природі. 


  
КОНКУРС ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

 «Я ІДУ ДО ПРОФЕСІЇ - 2021»

09 грудня 2021 року у Красноградському педагогічному фаховому коледжі КЗ «ХГПА» ХОР відбувся конкурс педагогічної майстерності «Я іду до професії – 2021». Здобувачі освіти випускних груп усіх чотирьох спеціальностей взяли участь у конкурсі. Захід був насичений різноманітними конкурсами та завданнями, що дозволило командам продемонструвати рівень педагогічної компетентності, креативності та творчий підхід до справи. Переможцями стали здобувачі освіти спеціальності 013 Початкова освіта. Друге місце посіли студенти спеціальності 012 Дошкільна освіта. Вітаємо! Пишаємося нашими студентами!




Декада спеціальності 
013 Початкова освіта 

    У рамках декади спеціальності «Початкова освіта» викладач Слабинська С. А. спільно з фахівцем (психологом-консультантом) Красноградського інклюзивно-ресурсного центру Киричок Сніжаною Іванівною та студентками групи П-41 Петренко Анною та Савіловою Анастасією провели захід «Інклюзивна освіта» для здобувачів освіти груп П-31 та П-41. В ході роботи  студенти ознайомилися з особливостями впровадження інклюзивної освіти в ЗЗСО,  працювали в групах, грали в ігри на взаємодію.







Немає коментарів:

Дописати коментар